| Laviy a întrebat:

HELP. DAU FUNDA. Fostul meu prieten mi-a spus ca este cu una. Dar nu prea cred pentru ca de cate ori se plictiseste ma suna tot pe mine, nu pe aia. Si mi-a spus un prieten de al lui ca nu este cu nimeni. Oare mi-a spus asta ca sa scape de mine sau ca sa ma faca geloasa?

P. S: Inca il iubesc multlove struck

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Mata mea mica, nu fii asa copil.Lasa sa-ti spuna el ca nu te mai iarta.El deja s-a intors la tine, doar ca tie inca nu ti-a spus.Isi ia si el,saracu', o marja de siguranta, sa fie sigur ca nu repeti greselile din trecut.Altfel,crezi ca te mai cauta,crezi ca te mai suna? El, in inima lui, te-a iertat.Fii tu,cea pe care o stie el si o iubeste si, vei vedea ca in scurt timp, veti fi iar impreuna.Ai inteles mata mica? Ma distreaza la nebunie nick name-ul tau! Pup!

6 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Este posibil, tu incearca sa fi "receptiva"

| Laviy explică:

Mentionez ca din cauza mea ne-am despartit. L-am mintit si nu ma mai iartasad. Dar il iubesc enormlove struck

| Laviy explică:

@greece12 Multumesc foarte mult pentru sfat. Dar nu stiu daca se mai intoarce la mine. Are momente cand se poarta foarte urat cu mine. Eram afara cu el si 2 prieteni. Si voiam sa ma apropii sa il sarut si mi-a zis "Dispari" si am inceput sa plang si am plecat. Ms mult pentru sfat. esti un dulce:*

| Mihai19MaxX a răspuns:

Asa va jucati voi cu focul (dragostea).ori vrea doar sa te starneasca sa il iubesti mai tare pentru ca ii place sa simta dorit ori are o problema psihologica.intreaba-l direct daca mai vrea sa fie cu tine si daca zice ca da tine-l din scurt sa fii sigura ca nu se repeta faza cu despartirea.

| mihaella00elena a răspuns:

Sigur ca sa te faca geloasahappy, daca vroia sa scape de tine nu te mai suna deloc.Asta e parerea meatongue

| Yoana_7687 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu cu fostul pr... oricate fete ar avea tot la mine vrea sa se intoarca incearca sa se minta singur ca e cu una sau alta cand el e singur si vrea sa te faca geloasa doar sa il placi mai mult, si daca te suna sigur simte ceva pentru tine ca alfel nu te-ar mai suna. Ti-am povestit un pic mai mult fiindca si eu sunt in aceeasi situatie. sper ca te-am ajutat putin ce ti-am povestit!