| Dana a întrebat:

Help! in clasa e un baiat de care imi place din clasa a 2 si cred ca si el ma place dar nu sunt sigura...am mutive sa cred ama place am o prietena si colega ce imi zice ca in ore se uita la mine si in pauze ne alergam si ma iau de el (in gluma)el e frumos si il plac mult si nu stiu cum sa fac? ce sa fac sa aflu daca ma place sau nu? si daca ma place cum sa il fac ca imi zica plz! Funda

1 răspuns:
| Eee_7625 a răspuns:

Sincer. parerea mea! Numai asculta de altii, nu stii cine iti vrea binele si cine iti vrea raul. Daca iti place asa mult de el. din clasa a2a ce mai astepti fa tot posibilul si bagate pe el. dar nu exagera. fii cat pe ce de indiscreta. si sa stii doar tu acest lucru. sa nu ai incredere deplina in oricine ca te poate da de gol. Multa bafta!