| ClumsyDeer a întrebat:

Este un baiat de care imi place...are aceeasi varsta ca mine. Nu suntem colegi de clasa, eu sunt la alta clasa si as vrea sa aflu daca si el ma place.; ___; Dimineata cand ajung la scoala si ajunge si el ma intreaba ce fac. Apoi in pauze cand ma uit la el, imi zambeste si asdfghjkl. Nu stiu ce sa fac, help, il plac foarte mult. ~

Răspuns Câştigător
| daniellllaaaa a răspuns:

Ai putea sa te imprietenesti cu o colega de la el din clasa si sa o rogi sa il intrebe daca te place. Nu trebuie sa dai multe detalii.eu asa am facut si a mers happy

7 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Încearcă să vă cunoaşteţi mai bine. Intră în discuţie cu el şi împrieteniţi-vă.
O zi bună!

| Danysan a răspuns:

Poate te place -Poate e asa el cu toate Fetele. Daca iti place de el da-i de inteles asta.

| merymary08 a răspuns:

Din ce spui tu aici vad ca si el iti raspunde poate ca el e mai timid happy
Poti risca pentru el si sa faci tu primul pas

| ClumsyDeer explică (pentru merymary08):

Nu e asa timid. E genul acela de baiat cu tupeu.

| merymary08 a răspuns:

Asa e. E posibil sa fie cum spune CrownCLOWN si sa nu faca asta numai cu tine...

| Danysan a răspuns (pentru merymary08):

Sau e Posibil sa o Placa-Nu ai de unde sa stii :-p.

| trutu006 a răspuns:

Zii ca iti place de el