| emmemma96 a întrebat:

Help me straight face Dati'mi idei de cadouri pentru un baiat de Valentine's Day. El e genu foarte romantic si facem si 4 luni peste 4 zile dupa Valentine's. Deci? ideiii va roggpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Ii poti cumpara o perna in forma de inima, un breloc in forma de inima gen acestea http://www.crownfashion.ro/......-106732,ii poti lua un lantisor,un parfum, un tricou, la care sa se adauge si ceva simbolic ca doar e ziua indagostitilor. Oricum sunt sigura ca orice cadou i-ai face va insemna mult pentru el si il va pastra cu drag.
Frumos ca aveti 4 luni, sper sa fie si mai multe de acum inainte si eu pe 14 febr fac 4 luni :D. Mult succes si numai bine! :*

1 răspuns:
| Deeutza_9422 a răspuns:

Buna pai nu stiu ce sa zic smug eu te sfatuiesc sa-i cumperi ceva original si care sa iti placa si tie nu cadouri foarte scumpe ceva care iti poti permitehappydaca u spui ca e romantic atunci cumpara-i o perna in foarma de inimioara love struck foarte mare el va fi multumit si sunt sigura ca o va pastra chiar si dupa ce va veti desparti daca o veti face Succes la cautariwinking:phappylove struck