| madalin150 a întrebat:

Help TPU
Salut!
Ce stiti de fetele zodia fecioara?
Ce le place? Ce nu?
orice
Acord fundita
Multumesc

3 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

DizzyXD te contrazic.nu le place muzica veche.
madalin150 Cum a zis si dizzy sunt pretentioase,alintate,se supara aproape din orice,pun suflet la orice lucru marunt (deci sa nu le jignesti pentru ca in viitor te v-a vedea cu niste ochi urati),ele ofera iubire,sunt sincere uneori mai si mint laughing,nu se tin de promisiuni,si-ar da viata pentru cateva persoane dragi ei,sunt trespectuase, timide insa cand le apuca` nimeni nu ii mai face fatahee hee (atunci cand prin curaj).
Crede-ma spun adevarul, pentru ca sunt si eu una din ele straight face

| DizzyXD a răspuns:

Sunt foarte pretentioase si razgaiate laughing
vb foarte serios, la place muzica mai vechie, dulciurile si cam atat big grin

| dora321 a răspuns:

Nu le place sa le fie impus ceva,intotdeauna trebuie sa fii ordonat si romantic,sa le oferi tot ce isi doresc,sa le asculti,sa fii atent cu ele, sa nu le inseli, sa le iubesti si sa le accepti toate moravurile si sa le pretuiesti foarte mult...cam atat...si eu sunt tot in zodia fecioarei si sper ca ti-am fost de ajutor