| madalin150 a întrebat:

TPU HELP Salut!
am cunoscut o fata zodia fecioara, si este cam timida, am incercat sa o fac
sa zica ce simte pentru mine, eu cred ca ma place, avem foarte multe in comun, nu vreau sa ii zic eu ce simt pentru ea ca tin la ea.imi este frica sa ii zic
nu vreau sa se supere pe mine sa nu mai vorbeasca cu mine.
Vreau sa stiu cum sa o fac sa isi exprime sentimentele pr mine?
Sar ce ar putea o trada ca ma place?
ceva

acord fundita

Multumesc!

5 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

E foarte greu ca o fata in zodia fecioara sa isi exprime sentimentele,o fecioara iubeste in secret,de unde stiu? fiindca si eu sunt fecioara,o fecioara pune mult suflet,incearca sa ii arati ca o placi,zambete-i ascult-o,stai mai aproape de ea,tu esti baiatul asa ca tu ar trebui sa ii spui ca o placi dar vorbind din inima,in viata mea nu am intalnit o fecioara care sa ia dragoste in bataie de joc, daca ii spui din inima o vei emotiona, succes!

| madalin150 explică (pentru LoveDee03):

Am reusit cat de cat sa o fac sa isi exprime sentimentele, dar po sa ii zic acum ce simt.cred ca o pot face sa isi exprime sentimentele... daca nu o sa incerc eu.dar sa vad cand

| petertb a răspuns:

Ma, deci fii antena, du te la ea cu tupeu si zii ce simti pentru ea.nare ce sa se intample rau.fii sigur pe tine.lucruri care ar putea-o trada:
privire atragatoare catre tine
vorbeste tare in prezenta ta pentru a-ti distrage atentia
sunt mai multe; vb cu fetele
bafta cu tipawinking

| cristi_6250 a răspuns:

Poi poate si ei ii ie frica sa spuna ce simte.Fa tu primul pas.Nu risti nu castigiwinkingwinking

| Rosé2402 a răspuns:

Buna! din punctul meu de vedere ai putea sa ii acorzi o atenție mai deosebita ei și timpul o v-a rezolva, dar ai putea sa-ți iei inima în dinți și sa ii spui ce simți... (ceea ce este cam greu) dar îți garantez ca nu se v-a supăra! ori v-a cere timp de gândire, ori v-a da răspunsul pe loc. dar te sfătuiesc sa nu bruschezi lucrurile!