| anonim_4396 a întrebat:

Helppp,am o problemă, îmi întârzie deja de 6 zile, țin să menționez că trebuia să mi vină pe 26 iunie, este deja 1 iulie. Am avut contact sexual neprotejat cu prietenul meu pe la inceputul lunii iunie,dar ejacularea s-a produs afară cu ceva timp după terminarea contactului sexual. Menționez faptul că am scurgeri alb transparente,dureri de spate, crape, acnee. O să mi vină? Sunt oare însărcinată? Nu am avut mici sângerări sau grețuri...Sunt tare stresată

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dureri de spate crapelaughing crapă, cine oricinelaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Crape plușica de ciudălaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Fa un test de sarcina DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala!