| anonim_4396 a întrebat:

Poti afla cine ti-a dat "folositor", "nefolositor", "amuzant", "inteligent", si celelalte?confused Daca da, cum? mersihappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
De regulă, cei care răspund la întrebările la care ai răspuns și tu (faci o vizită prin cartea lor de vizite!).
Admiratorii sau cei puși pe fapte (votează aiurea)!
Pa, pa.

13 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

A quoi bon?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te uiti in pagina de profil a persoanei pe care o banuiesti si verifici cui a dat voturi. Altfel nu se poate.

| JoJo a răspuns:

Ms Sensei.BRO-----Andrei de sfat... dar stupid inca nu am primit pana acum#:-s laughinglaughing

| JoJo a răspuns:

Haidi maiphbbbbt u ai primit stupid?laughing [vz poate imi dai u unu asa ca de inceputphbbbbtlaughing]

| JoJo a răspuns:

Mai bine nubig grin Mstongue

| JoJo a răspuns:

Da...ai vrut sa mai zici cv?hee hee sau doar "JoJo"?tongue [aaa...si app:mersi pentru "amuzant"hee hee]

| JoJo a răspuns:

Ce`i cu raspunsu`ala anonim?laughing

| BabyRosse a răspuns:

Da. Dai acolo unde scrie raspunsurile tale si dai pe intrebari cauti raspunsul tau si te uiti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri la profilul fiecaruia si incepi sa-i studiezi. Faci o lista cu aia care-ti dau stupide si incepi sa-i impusti si tu cu stupide pe unde-i gasesti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

JoJo nu te bucura. Inca nu-i timpul pierdut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu JoJo, nu am de ce... dar daca insisti ma conformez sa stii laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

JoJo laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haidi maiphbbbbt u ai primit stupid?laughing [vz poate imi dai u unu asa ca de inceputphbbbbtlaughing]