| OmulUmbrei a întrebat:

De unde pot descarca anti-virus AVG (o versiune mai noua)? Dati-mi un link. Dau FUNDA+amuzant+folositor+inteligent la cea mai buna varianta.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici AVG - Full, cu licenta pe 7 ani!
http://www.tpu.ro/......8-link-de/
Linkurile de download sunt in raspunsurile mele! Bafta! (alti antivirusi FULL cu licenta gasesti la ''intrebarile mele'')

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Http://download.cnet.com/......20142.html subj=dl& tag=button& cdlPid=11014801

| hippiemuslim a răspuns:

AVG e un antivirus cam prost. Nod32 e un antivirus mult mai puternic, iar codurile le obtii foarte usor de pe net.