| Madalina167 a întrebat:

Hey...

1.Te-ai supara daca iubita ta nu ar sta langa tine cand vomiti? Consideri ca daca te iubeste ar trebui sa stea?

2.De ce?

3.Tu ai sta langa ea cand vomita?

4.Ai vomitat vreodata de fata cu ea? Cum a reactionat? Povesteste

5.A vomitat vreodata de fata cu tine? Cum ai reactionat? Povesteste

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alt cont acelasi ca.cat de intrebare.
Ai un fetish foarte dezgustator

| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea repetata acum cateva zile, pe celalat cont al tau:
https://www.tpu.ro/utilizator/aazdhm/intrebari/

| HazelEyes77 a răspuns:

Eu nu am pretentia sa stea langa mine daca se intampla sa vomit. Mai ales ca are un stomac sensibil si automat ajunge in aceeasi stare ca mine. In schimb eu nu am probleme de genul si s-a intamplat de cateva ori sa fiu langa el cand a avut nevoie.

Răspuns utilizator avertizat
| BogdanBz a răspuns:

Teoretic ar trebui sa iti fie alaturi, eventual sa iti dea cu putina apa pe fata ca sa iti revii, etc. Practic insa e mai greu si nu poti sa fii atat de masochist incat sa te superi pe ea, pentru ca nu poate face asta. Nu toti suntem la fel, unii rezista mai usor cand vad sange, materii fecale, voma, etc. Altii nu rezista deloc. Daca persoana iubita are o problema medicala sau pur si simplu nu suporta chestii de genul asta, atunci nu trebuie sa ii reprosezi sau sa ai pretentia ca ea sa faca asta pentru tine.

| AdrianaB1 a răspuns:

Am mai raspuns la intrebarea respectivă ieri.
Depinde de stomacul persoanei.
Eu nu as putea să stau, stomacul nu-mi permite, si daca vad pe cineva, automat vomit si eu.
Nu este nici-un fel de suparare, dar ar fi bine să fie alaturi.

| DepravatRo a răspuns:

AHAHAHAHAHAHA. Mama, ce pasiuni dubioase aveti, frate. Copii, lasati dracu' internetu' si cititi Ion.