| anananana a întrebat:

eu vorbesc cu un baiat de o luna, in primele 2 saptamani el a fost acasa in Romania sa isi vada familia iar intre timp ne-am cunoscut noi. El era mereu foarte civilizat cu mine, si incerca oricum sa se bage in seama mereu. Iar in a 3 -a saptamana a plecat din tara, cand a ajuns acolo a fost asa de ciudat, el se comporta indiferent dar cateodata mai intra pe mess pe mine si m a suna... iar cateodata face crize de gelozie si ma intreaba "tu chiar ai de gand sa ma astepti" straight face nu stiu ce sa mai cred. Tine la mine sau nu?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Eu zic sa iti cauti alt baiat, e clar ca baiatul asta nu este prea sigur pe el iar relatiile cu persoane din alte tari sunt greu de tinut, iar suspiciunea este mult mai mare decat in cazul celor in care ambii parteneri sunt din acelasi oras. Sunt o gramada de baieti aici, nu are rost sa il astepti pe el, care nici macar nu stie sa iti ca merita sa il astepti.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Sa iti arate ca merita sa il astepti*

9 răspunsuri:
| crissyyo a răspuns:

Hei :* cred ca e mai bine s-o termini cu el... e clar ca el a vrut doar pe cineva sa-i tina companie cat a fost in tara! cauta in alta parte dragostea!:* baftaa :*:*

| neutrino a răspuns:

Sa presupunem ca tine. S-a rezolvat problema?

| Anonima264 a răspuns:

Pai eu nu iti indic sa iti incepi relatia de la distanta!
Eu am doua variante, tu alegi:
a.Il astepti si cand va veni in tara(daca nu-i cu altcineva) sa fii cu el!
b.Iti cauti altul!

| EUBMV89 a răspuns:

Eu cred ca nu tine la tine. De ce nu te-a luat cu el?

| anananana explică (pentru EUBMV89):

Pentru ca sunt minora.

| EUBMV89 a răspuns (pentru anananana):

Asta ti-a spus el? Adica motivul asta ti l-a dat? Cu o inputernicire de la parintii tai te putea lua fara nici o problema. Eu cred ca e altceva la mijloc.

| anananana explică (pentru EUBMV89):

Pentru ca sunt la facultate aici. ultimul an happy

| firstake a răspuns:

Din cate ai zis pare un tip ciudat, parerea mea este sa iti vezi de viata ta pentru ca sigur vei gasi ceva mai bun.