| iasminhappypills a întrebat:

Hey! Alaltaseara am visat ca eram pe patul de spital si o asistenta a venit si m-a acoperit cu cearsaful... Adica eram moarta. Ce inseamna asta? A da si in noaptea in care mi-am pus busuioc sub perna am visat ca cineva ma cioparteastraight face. Daca se poate un raspuns serios.

5 răspunsuri:
| andreycristiano a răspuns:

E doar un vis si ala un mit. Ai grija ca eu am visat ca mi-am rupt mana si asa a fost mare prudenta...big grin

| Schnitzel a răspuns:

Nu stiu ce inseamna dar daca te simti apasata de visele astea vorbeste si tu cu un preot si fa niste rugaciuni inainte de culcare. Serios ca e de ajutorhappy

| shnel a răspuns:

Daca te-ai visat moarta...inseamna ca te-a murit moarte...asa se zice da eu nu prea cred in visewinking

| iPhone_3149 a răspuns:

Gandeste-te si tu la alt ceva inainte sa te culci...stii visul are 3 etape: prima unde tu poti controla visul a 2-a unde visul nu prea mai poate fii controlat si ultima da nu ce-a din urma unde visul este incontrolabil ...asa ca incearca sa uiti de porcarii cu cioparteli si mai ales nu te uita la filme de groaza inainte de culcare.tongue bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca daca ti-ai visat moartea inseamna ca ti-a murit moartea...
Daca ai visat moarte inseamna ca vei trece intr-o alta etapa, vei renunta la prejudecati, vei simtii nevoia de schimbare