| anonim_4396 a întrebat:

O masturbare cu perna sau cearsaful poate produce dezverginarea, in cazul fetelor? Masturbarea fiind usoara, lenta, deloc brutala si exterioara, nu interioara prin penetrare.Insist pentru un raspuns clar si cat se poate de serios, va rog, multumesc cordial.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu produce dezvirginarea.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In nici un caz.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu...stai linistita... dar ai grija si stai departe de periutele de dinti... te'am scutit de o viitoare intrebare happy

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Huh. Cearceaful? cred ca am ramas in urma.cum adica sau nu mam prins eu. explicati-mi si miehappybig grin.

| thegreatgatsby a răspuns:

Deci, eu vad ca stii cuvantul penetrare sh cred ca atunci cand il spui il asociezi cu sex. si sex inseamna penetrarea vaginului cu ajutorul penisului. deci prin urmare draga nu ai cum sa te dezvirginezi prin alta metoda, adica u te freci cu cearsafu la suprafata? si vrei sa te dezvirginezi? esti asa de disperata cand te freci incat ai impresia ca ti s-a rupt ceva? e te asigur eu ca nu poti sa ai nici cea mai mica zgarietura, plus ca nici nu au forma necesara. stii la ce ma referlaughing).
-Cristinutza Putza, sh te salut! tine minte foloseste prezervativu, daca vrei se poate pune cu usurinta sh pe cearsaf te sarut, sh pace mama. sa nu bati pe cineva daca ti-a furat cearsafu laughingrolling on the floor te pup

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Cu pernaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? OMG ...si dupa acea pui capul pe perna si dormi linistita?! straight face

| rebelutza4u a răspuns:

Nu.big grin stai linistita

| iri a răspuns:

In acest caz sigur ca NU big grin stai linistita happy

| retouchan a răspuns:

Da... daca ai o perna sau un cearsaf cu creionaslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O limba pusa acolo unde trebuie ar fi mai buna

| chaw a răspuns:

Nu se pune problema asta! Dar grija pe viitor la diversele obiecte.(mai bine nu).

| scortisoara_4041 a răspuns:

Daca a fi virgina inseamna sa ai un himen, atunci ramai virgina, dar eu cred ca virginitata inseamna mult mai mult decat atat. Daca iti tot atati poftele asa, n-ai s-o mai tii mult si n-are rost, doar pentru o membrana?