| Ella_5066 a întrebat:

Hey all am si eu o intrebare am auzit ca fetele mai micutze ( dragute ) sunt mai apreciate de baieti decat cele inalte > astept raspunsuri mai ales din partea baietilor cele mai bune rasp primeste

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Eu am 1, 85 si nu mi-ar place o fata micuta si draguta. Poate putin mai mica ca mine, dar nu micuta si draguta. Ce e? Catelrolling on the floor auzi, micuta si draguta.

| ionika17 a răspuns:

Da, mi-e imi plac mai mult fetele mai scunde, exact cum ai descris tu micute si dragutehee hee. Dar fiecare baiat are gusturile luihappy. Pa, pa

| Dex_6605 a răspuns:

Mie imi plac ambele chiar si cele de inaltimea mea dar cu conditia sa fie placute cand vorbesti cu ele sau ceva de genu.Nu conteaza cat de mica esti, depinde de baiat, acu eu nu stiu cares gandurile lor, incearca si tu pe experienta ta. Noroc... fundita?

| eugenl a răspuns:

Si mie imi plac fetele micute pentru ca eu nu sunt inalt

| gln a răspuns:

Intradevar asa poate fi... Treaba este ca fetelor le plac baieti inalti si musculosi.bine nu neaparat. din acest motiv voi fetele cadeti prada baietilor mari si pe urma plangeti si iar plangeti dupa el. trece un an peste voi cunoasteti amice ce or ard cu alti baieti mari cu masini si asa ajungi sa faci gaig bang in loc sa sa profiti in mod senzual de un sarut al unui baiat care te iubeste si il iubesti. Pe urma o sa acuzi ca baieti se **** pe fete... Dragelor v-o faceti cu mana voastra! Este purul adevar ella happy imi rau daca am parut rautacios dar ma simt sa iau partea alor mei