| Roxy a întrebat:

Hey all.Cati dintre voi sunteti singuri/e in acest moment? Regretati faptul ca sunteti single acum? Dc?

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Nu sunt singura, dar nici ca am iubit nu pot spune, e o "ciudatenie" de relatiehee hee
Priveste partea plina a paharului!
Nu ai cu cine sa te certi, cine sa fie gelos pe tine cand flirtrezi cu altii.Nu ai cu cine sa-ti bati capul daca te iubeste sau nu, daca tine la tine sau nu, nu-ti faci probleme daca iesi cu alti baieti ca s-ar putea sa te vada prieteni de-ai lui si o sa-i zica si atunci sa vezi scandalhee hee
Eu trebuie sa fac toate cele mai sus, desi eu nu-l simt alaturi si nici el pe minelaughing.

Bafta.

15 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, sunt singur! Mi-ar placea sa am o fata langa mine dar daca momentan nu se poate, asta e! Oricum, va veni timpul unei relatii curioase candva. thinking

| Vizitiul a răspuns:

Si eu sunt singur. Nu am nimic de regretat, ma dedic in mare parte studiului si familiei. Ceva mai traziu exista timp si pentru relatii, dar, deocamdata pe primul loc e cariera.

| Pho3nix a răspuns:

Si eu sunt singur.
Nu regret.

| Ea12345 a răspuns:

Cum adica...singura? Te referi la prieten, sua familie? EU ma bucur de dragostea parintilor si prietenilor mei, deci...nu sunt singura!big grin

| LinNaA a răspuns:

Paaaaiiii nu pentru mine acum e mai bine sa fiu singura la momentu asta, sunt la o perioada la care cred ca vreau sa fiu un pic fara prieten,

| stefangeles a răspuns:

Eu sunt singur de aproape 2 ani laughing celibatar, si cum zice si lory am parte de toata afectiunea din lume din partea familiei si a prietenilor big grin

| liveincolors a răspuns:

Daca te referi la o relatie, sunt singura, si in momentul asta mi-e foarte bine asa.happy

| DenisaMetal a răspuns:

Hello, da sunt singura si nu regret pentru ca sunt lucru mai frumoase si ca sa ai pe cineva trebuie ai cate responsabilitatii pe care trebuie sa le inplinesti si mai bine singura ...Normal va venit si timpul acela cand va fi cineva si nu voi mai fii singura...La fiecare ne vine momentul potrivit happy

| Myr3ll1994 a răspuns:

Nu am prietena si nici nu vreau sa am pentru ca nu ma intereseaza inca

| YOLO3e333 a răspuns:

Singur si nu regret happy

| Lady a răspuns:

Sunt singura.laughing
adica n`am prieten.
si nu ma deranjeaza cu nimic!~
Ma simth free.love struck

| StevieGerrard a răspuns:

Sunt aproape doi ani de la ultima relatie. Nu regret absolut nimic, doar faptul ca sunt putin cam timid, desi nu arat, si puteam avea o prietena si o relatie frumoasa. gOd lucK!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt singlebatting eyelashes
Vad in fiecare zi cupluri care se iubesc si ma cam roade invidia cateodata
vrand sa fiu in locul lor dar oh go on

dar am momente in care imi zic ca e mai bine sa fii singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da regret ca sunt singur pentru ca nu am cu ci ne sa ies in oras toti priieteni mei au prietene si eu ma simt jenat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-as dori sa fiu singura laughing)