| PoeTuL05 a întrebat:

Voi sunteti afectati de faptul ca sunteti singuri de valentine`s day?

19 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ma, eu nu stiu cum sa-ti spun...
Is casatorit.

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns:

Nu, dragule. uite eu sunt singua de valentine's day si n-am nici o problema. ba, mai mult o sa ies sa ma distrez cu prietenii exact ca intr-o zi obisnuita. nu tin cont de sarbatoarea asta.

| ViVi99 a răspuns:

Nu sunt, pentru ca pentru mine Valentine's Day nu e decat o alta zi obisnuita. Daca esti nu te mai gandi la chestia ca de Valentine's day e normal sa fi cu cineva. Nu! Eu una ma relaxez, stau la pc, ascult muzica, vorbesc pe mess si nici nu-mi amintesc ce este azihappy

| edy132 a răspuns:

Un pachet de Marlboro si o sticla de vin rosu sunt mai bine venite decat ori fata increzuta din ziua de azi. Nu ai cu cine iesi daca nu ai : bani, masina.

Acuma sa nu va aud ca mai sunt si fete diferite. Daca cineva scoate o fata acum in oras si sta cu ea toata ziua afara pe vremea asta, fara bani la el eu ii platesc urmatoarele 5 intalniri.

De banii de bezina, restaurant floare si cadou iti ei o prostituata si aia e mai ieftina si iti atingi si scopul. Prin scop ma refer la sex, toate eforturile alea le faci pentru ca vrei sex de la ea.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru edy132):

Nici eu nu o puteam spune mai bine happy.

| BGI a răspuns:

Foarte afectat crying Nu mai pot... de bine laughing Portofelul meu imi multumeste happy

| William a răspuns:

Am si uitat ca azi e valentine's day

| Ally73 a răspuns:

Nu,eu nu l-am vazut de loc astazi.desi as vrea. daca nu de face scola ce sa facisad

| Alex4LighT a răspuns:

Eu nu sunt, si nici tu nu ar trebui sa fii.In orice situatie ai fi,nu vei fii singur, sunt extrem de multe persoane in situatia aceasta:].
P.S:Nu e Valentine's Day, este Marti.

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Bn inteles ca NUwinking. cand iubesti o persoana ii poti face cadori nu numai ca e sf. valentin. asa ca e o zii ca oricare alta oh go on :*

| bogdyi a răspuns:

Unde stai poate rezolv eu sa nu mai fi singura,,, si mie imi esti ciuda asa ca pass.

| DragosConstantin a răspuns:

Nu deloc de ce as fi? scrie undeva ca trebuie sa fiu neaparat cu cineva de Valentine`s Day?

| Humphrey a răspuns:

Azi e valentine's day? Glumeam, nu, nu sunt deloc afectat. De ce as fi? laughing))))))

| DeeaDeutss a răspuns:

Eu sunt deoarece iubesc un baiat care o iubeste pe alta.dar anii trecuti nu am avut nimic.si plus trebuie sa gandesti ca e o zi ca oricare alta

| alexxx2935 a răspuns:

Sincer nulaughing azi am stat in casa ca daca ieseam trebuia sa dau la 5 cadouriirolling on the floor

| lonelyysoul97 a răspuns:

Nu sunt.Nu sunt obligata sa fiu cu cineva de Valentine's Day care oricum e sarbatoare americana.Pe langa asta nu e nicio rusine sa fii singur.In multe privinte este chiar un lucru bun.

| sergan a răspuns:

Da

| AlaRau666 a răspuns:

Pe mine valentine's day ma face sa bat pe aia din scoalamia ales cuplurile