| marinageorgiana14 a întrebat:

Hey all TPU! Sunt in clasa a VIII-a si am 14 ani, logic... de la un timp simt ca, corpul meu (cred ca hormonii) are nevoie de ceva. Am stat si am analizat mai bine, m-am gandit. si parca..as avea nevoie de un prieten.

Momentat cred ca imi place de un coleg, ne intelegem ca fratii, glumim, ne injuram in gluma (nu intrecem masura), radem de nu mai putem, ma invita pe strada la el. dar nu stiu daca ma place... ma mai cheama in oras la pationoar (pana acum niciodata nu am fost cu el in oras)..imi place felul in care rade, felul lui de a glumi si multe altele. eu tot incerc sa ii demontrez ca il plac. ma mai joc cu el (il gadil, il mai cicalesc. etc)... nu stiu ce sa mai fac. help FUNDA! happy

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Spune-i pe romaneste :" trebuie sa stau mult pana imi spui ca ma iubesti mai prostutule?, nu mai are rost sa te astept pe tine sa o spui asa ca ti-am spus-o eu deoarece vad ca tu nu ai de gand sa o faci ".Te plac si doresc sa fim impreuna intr-o relatie.

| Emilian65 a răspuns:

Ceeace faceti voi reprezinta primii pasi ai unei relatii frumoase si de durata. Daca el nu-ti spune cu vorbe, aceste lucruri arata ca te iubeste.

| Happyjump a răspuns:

Uitați-va impreuna la un film porno si totul va veni de la sine.

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

La 14 ani baieti is cam prostanaci zi in fata ce simti pentru el ia-l de guler si sarutal si zi "te iubesc " sigur o sai palca crede-ma

| piticelm a răspuns (pentru Dima_Alexandru_1994):

Cand spui ''te iubesc'', spui un amalgan de lucruri, nu o joaca prosteasca, adolescentina.

| marinageorgiana14 explică (pentru Dima_Alexandru_1994):

Suntem intr-un film sau ce? laughing eu debea daca pot sa ii spun pur si simplu: te plac. apai sa fac asta laughing)

| Irina36 a răspuns:

Pai ar trebui sa discuti cu el despre asta..sa.i spui ca.l placi...sau daca nu sa pui un prieten comun sa afli daca te place sau ceva de genu

| mlydAk a răspuns:

Nu e o idee buna sa-i arati tu ca il placi, pentru ca il vei departa de tine...baietilor nu le plac fetele care ii "streseaza" sau le arata ca ii place pentru ca nu mai au pentru ce sa lupte...deja stiu ca pot avea totul pe tava, daca te place iti va demonstra si ve-ti fi impreuna. daca nu, atunci va fi altul...ai doar 14 ani..ai timp! kiss