| AnaMaria32 a întrebat:

Hei, de ceva timp îmi place de un coleg de clasa însă nu știu cum să îmi dau seama daca e reciproc. Sunt momente când mi se pare că e reciproc dar și momente când parcă suntem doar prieteni. Vorbim destul de mult în fiecare zi, la școala petrecem majoritatea timpului împreună,râdem, glumim, uneori când rade la o gluma se uită la mine, de la un simplu mesaj ajungem să vorbim o grămadă de lucruri și multe altele. Lucrurile acestea mă fac să cred că ar putea fi reciproc dar nu știu ce să cred. Daca se poate să îmi spuneți ce credeți e reciproc sau e doar in capul meu toată situația asta

3 răspunsuri:
| costiceacristian200 a răspuns:

Prietenii sunt reciproci!

| AnaMaria32 explică (pentru costiceacristian200):

Nu am înțeles ce ai vrut să spui

| costiceacristian200 a răspuns (pentru AnaMaria32):

Am vrut sa spun ca prietenii sunt reciproci pentru ca se joaca frumos cu ceilalti copii!