| anonim_4396 a întrebat:

Hey.(am 12 ani) Acum un an un baiat dragut s-a mutat la mine la scoala .La inceput nu-mi placea de el deoarece toate fetele il placeau si mi se parea ... Apoi am avut ocazia sa il cunosc,el mi-a zis de multe ori ca ma place, m-a condus acasa etc. Apoi a venit vacanta si acum nu ma mai baga deloc in seama, in ore cand ma intorc si il vad uitandu-se la mine. Chiar nu stiu ce sa fac. Eu sunt o fata timida.si sincera sa fiu nu am mai avut o ,,relatie" ,el a vrut de multe ori sa ma sarute ,dar mi-era oarecum teama. Ce sa fac? Ce sa-i zic FUNDA

2 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Poate s-a saturat si el sa tot incerce sa te cucereasca nu crezi? poti sa-l intrebi pe mess ti se pare ca m-am schimbat mult vara asta sau sunt aceeasi fata de care iti placea anul trecut?

| xFire a răspuns:

Ai tot timpul din lume pentru relatii! Pana tunci flirt, joaca de-a dragostea scrisorele sunt mai mult decat destul. Nu ai o inima pregatita sa fie franta! Succes!