| Alinaa08 a întrebat:

Hey, am 13 ani si am un iubit care are 17, ieri seara am fost si am dormit la el si am ajuns sa facem si sex... se poate sa raman insarcinata sau sa patesc ceva? N-am folosit nici prezervativ ca a zis ca nu avea...

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cea mai tanara mama in uk a nascut la 10 ani. Felicitari

| AliGab a răspuns:

Parintii tai unde Doamne iarta-ma sunt? Nu au grija de tine? Nu discutati despre chestiile acestea? Ce faci daca ramai insarcinata? Ce faci daca asta, care zici ca iti este iubit, te paraseste?
Stai fata departe de baieti pana vei mai creste si poti creste singura un copil

| AliGab a răspuns:

La 13 ani nu poti vorbi de a le place sau nu "scula", ci mai degraba de manipilare...eu nu dau vina pe ea, ci pe parinti ca nu au grija de ea.

| isemilia a răspuns:

Nu ai niste detalii? Precum daca iei anticoncepționalele (desi ma indoiesc), daca esti in perioada fertila sau daca si-a dat drumul in tine?

| MValentin a răspuns:

Daca nu si-a dat drumul in tine nu sunt sanse. Dar oricum, purtarea sau nu a prezervativului se face exclusiv cu acordul amândurora. Daca el refuz tu vrând, il refuzi cu orice pret. Daca nu iti calculezi perioada in care nu esti fertila

Răspuns utilizator avertizat
| lorena1gianinak a răspuns:

Da, tot ce se poate sa ramai gravidă.

| alexiulian15 a răspuns:

De ce nu s-o dus la magazin că cumpere, tot timpul cand faci pentru prima oara este sa porti prezervativ.

| Vlad7895 a răspuns:

Daca a ejaculat in vaginul tau. Da, vei fi gravida. Depinde si daca esti sau nu in perioada ta fertila...