| NaTuraL999 a întrebat:

Hey. Am 17 ani, si ma tot macina o intrebare te cateva zile incoace! Barbatii care sufera de "FIMOZA" cum se masturbeaza? Sau pot face sex? Daca da, isi pot lasa nevasta insarcinata? Mor de curiozitate!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

La toate cele 3 intrebari care iti "macina" curiozitatea raspunsul este DA, chiar daca atat masturbarea cat si sexul se produc cu un penis care nu este decalotat. Sanatate!

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic si afli.

| Emilian65 a răspuns:

Da, le poate face pe toate.

| DavidoffUser a răspuns:

Du-te la urolog prietene daca ai probleme, nu sta pe TPU.

| NaTuraL999 explică (pentru DavidoffUser):

Nu am nici o problema omule...laughing

| DavidoffUser a răspuns (pentru NaTuraL999):

A ok, multi intreaba " de curiozitate" ca sa aflu ca ei insisi au problema respectiva.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Da!