| Bubbles20222 a întrebat:

Hey. Am cunoscut de 5 luni un baiat pe o aplicatie de dating, ne-am inteles de minune, este atent, grijuliu, ma sustine emotional, ma face sa ma simt iubita, imi face cadouri, etc. De ceva timp tot insista sa port rochite si fuste scurte, top-uri semitransparente sau sa nu port lenjerie. Adica in dormitor e ceva, dar cand mergem afara, de ce trebuie sa vada toti ce ar trebui sa vada doar el in dormitor? Nu e vorba ca sunt pudica, dar nu ma simt confortabil sa port un top fara sutien sa vad ca se holbeaza toata lumea la sanii mei. V-ati confruntat vreo data cu asa ceva? Ar trebui sa mai incerc sa discut cu el, sau sa fug mancand pamantul? Spre exemplu acum vrea sa port rochita asta afara

https://prnt.sc/krXkPP32G_Gq

https://prnt.sc/iQ7bMqW9NKNG

Voi ati purta asa ceva?

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poti sa fugi. E un tip care incepe sa isi arate adevarata fata. Iti impune lucruri si nu e deloc ok. Pe deasupra, mai are si fantezii sexuale cu tine imbracata in felul ala, aproape dezbracata. Eu nu as purta materialul ala nici macar in casa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Nu ai spus ce varste aveti voi doi, dar el clar este obsedat, deci daca porti asemenea rochii pe strada nu te deosebesti cu nimic de prostituate, deci nu îi satisface lui aceasta dorinta deoarece este clar ca NU te iubeste si profită de tine, vrea sa te puna in situatii neplacute. Mai bine vorbeste cu mama ta si spune i si ei ce propuneri i ti face acest prieten al tau. Daca el nu intelege ca tu nu vrei sa porti asa ceva atunci numai sta cu astfel de om.

| Nirvanaaa a răspuns:

Ar trebui sa porți ce vrei tu, nu ce și-ar dori el.
Sfat: fugi mâncând pământul. Omul nu pare normal.

| anonimuIl a răspuns:

Ai scris - Spre exemplu acum vrea sa port rochita asta afara

https://prnt.sc/krXkPP32G_Gq

Dacă arătai ca în poza asta un bărbat de vârsta ta ar face sex cu tine ZILNIC de 2 ori pe zi - dimineața și seara și tu să ai cam 2 orgasme la fiecare partidă de sex.
Dacă NU faceți sex așa zilnic are el o PROBLEMĂ cu erecția sau nu e BĂRBAT destul de bun pentru tine în pat.
Atunci el compensează IMPOTENȚA lui din pat cu tine cu IMAGINEA ta de femeie îmbrăcată așa pe stradă.
Adică - el vrea să te îmbraci așa să creadă lumea că face SEX de 2 ori pe zi cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cam excentrice, tu porți ce îți place nu ce îți dictează alții.
Nu cred că te caracterizează astfel de ținute, te pot pune într-o lumină nefavorabilă, care nu îți fac cinste.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum se numește acea aplicație?

| OmBanal33 a răspuns:

Nu te pretuieste, consider ca daca pretuiesti o persoana tii la partile ei intime, astfel "o pastrezi doar pentru tine".
Ce face el cred ca intra la categoria lauda...
Eu sunt de parere ca nu e absolut deloc ok...

| DARLINGx a răspuns:

Orice fată care nu i-ar fi rușine ar purta o rochie de genul.dar dacă nu îți place nu purta, că nu te obliga nimeni să porți ceva ce nu îți place...
Și dacă nu i convine lui asta e.

| Skylor a răspuns:

Degeaba e grijuliu dacă e prost. Vorbește cu el ca nu e ok. Dacă tot continua asa ar trebui sa l lași.