| anonim_4396 a întrebat:

Hey am făcut un pariu cu un prieten pe meciul maywheather vs McGregor...
Eu am pariat McGregor el maywheather
Și cine câștiga face s*x cu iubita celuilalt de 3 ori și cel care pierde sta de fata și ii suge p**acelui care a câștigat asta se întâmpla dimineața după meci la prânz și seara...
Ce ziceți a fost o idee buna

15 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Daca fetele sunt de-acord e ceva interesant, desi nu as numi-o idee buna, dar veti ramane cu amintiri vii, sigur. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fraieri sunteți toți a fost o gluma... totuși McGregor câștiga laughing

| Perfekt a răspuns:

Imaginatie bogata... sau sunteti satui de l#$a.

| BAD17 a răspuns:

Sa speram ca ai experienta in supt ***.Ai pierdut din start frate ala o sa-ti gaureasca iubita de 3 ori si o sa si primeasca oral de la tine.Asa ca ai grija ca oralu nu se face cu dintii.laughing

| Cristian0561 a răspuns:

Pacat,pregateste-te de oral, maywheather este cam cel mai bun la ora actuala

| Gabriel_Matei_1905 a răspuns:

Deci apucate sa te doumentezi cum sa prestezi sex oral cu finalizare...fal fericit acum!

| anonim_4396 explică (pentru Gabriel_Matei_1905):

Stai liniștit chiar dacă am pierdut am luat niște băieți și l-am amenințat el ne-a supt **** și noi am ***-o pe iubita lui
Peste o ora iar facem asta
Sunt mult mai șmecher decât crezi
Am măsuri de precauție laughing
Mai bine i-a tu lecții de *** ca nu știi nici sa **** laughing

| BAD17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce "smecher"esti tu la 13 ani frate laughing

| anonim_4396 explică (pentru BAD17):

Tu i-ai suge ****...mi-o sugi și mie
laughing aștept... după un futai administrat fetei alea merge și să-mi sugi **** laughing

| BAD17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu macar stii sa **** cu putulica aia a ta?

| BAD17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune n-am nimic cu tine dar daca tot imi spui mie sa o sug, ce zici tu sa mi-o sugi mie ca si asa esti deja *** de viata

| anonim_4396 explică (pentru BAD17):

Mai bine ca oricine și ai grija e **** nu ca a ta laughing

| Laura2056 a răspuns:

Nu esti normal!

| Frutis a răspuns:

Opriți Planeta, vreau să cobor!
Chiar în așa hal s-a ajuns? Să pui la pariu prietena/iubita ta pentru a întreține relații?
Cine a spus că ele vor fi de acord sau să înțeleg că prietenele voastre sunt păpuși, și cum ziceți așa fac?
Cum să iți dai marea iubire alcuiva și înca tu să fii de față?
Doamne dă minte la proști și apă la cartofi!