| supervsl a întrebat:

sunt nou in domeniul pariurilor sportive si as vrea sa stiu urmatorul lucru : daca pariez pe echipa gazda intr-un meci eliminatoriu si ea castiga cu 1-0 ( in tur pierduse cu 1-0 ) meciul este dus in prelungiri. daca pierde in prelungiri mi-a iesit totusi pentru ca a castigat in timpul regulamentar sau nu?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, ai observat ca la un meci zice cine a castigat in timp final.Asa ca nu conteaza cine a castigat in timp regulamentar, deoarrce se i-a tot meciul pana la capat. Deci imi pare rau dar ai pierdut la pariuri. Funda?

| Vladut650 a răspuns:

Daca ai pariat pe echipa gazda sa castige si a castigat in timpul regulamentar ai castigat. Nu te lua dupa acel copil mic.