| Kim002 a întrebat:

Hey happy am o intrebare pentru baieti >:
Va place ca o fata sa va muste usor de gat sau sa va lase un mic >semn?:
argumentati raspunsul va rog
funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal mie imi place acest lucru. Conteaza si muscatura cat de puternica e. Deasemenea daca semnul e micut, e totul ok, dar daca musti si lasi ditamai semnul nu e bine. Totul depinde de timing, de cum si cand o faci.

6 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Depinde de timing, dar in general cred ca mi-ar place, da happy

| sensualus a răspuns:

Mda, merge un pic in stilul de vampiruta ludica

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Acum 1 an m-a muscat o fata de gat pe neprgatite si a fost super, m-a muscat putin apoi m-a pupat, apoi eu am muscato de obraz si cred ca i-a placut pentru ca le-a spus la prietene. Deci afirmativ. Mie imi place poate alti sunt tarani si nu le place.

| IREros a răspuns:

Mie imi place astabig grin cat mai mare cu atat mai bine, e si un semn de mandrie sa arati altora ce face iubita ta, semn ca te place etc. In acelasi timp tine alte fete la distantalaughing e clar ca asta e luat, un fel de verigheta daca vreilaughing)

| PandoraMVNaomi a răspuns:

EU sunt baiat te sfatuiesc sa nu facia asta.winking

| Solenza a răspuns:

Hmm parerea mea personala este sa saruti un baiat dupa ureche, il duci in al noulea cer eu stiu cum ewinking