| iSwag a întrebat:

Salut, am o intrebare...

Sunteti patrioti?, Daca da, argumentati raspunsul, daca nu, argumentati raspunsul

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Da,sunt patrioata.Imi iubesc tara,iubesc ca m-am nascut in Romania,ceea ce urasc sunt persoanele care "vor binele tarii". Daca am avea oameni competenti care sa ne conduca am fi printre cele mai bogate tari pentru ca avem detoate:litoral,munti, obiective istorice, muzee, biserici, etc.

| iSwag explică (pentru TrendyHedgehog):

Frumos raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

Pacat ca nu avem si autostrazi ca sa putem calatorii de la una la alta ca tot omu, nu sa ne injuram ca tiganii la fiecare stop

| TrendyHedgehog a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cine sa faca autostrazile? muncitorii aia de iau pauza de 3 ori in 10 minute? Plus ca nu avem bani ca parlamentarii isi cumpara case si masini si dupa apar la tv si se plang ca nu au fonduri.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da pentru ca e normal sa ma mandresc cu niste chestii din tara asta precum mascatii care ii prinde pe toti infractorii.

| Musique a răspuns:

Da.
Pentru că știu că am o țară frumoasă.

| iSwag explică:

Eu sunt patriot... la propriu happy, imi iubesc tara la propriu, adica ROMANIA propriu zisa, noi, cu guvernul Germaniei si presedintii Rusiei, in mai putin de un an am ajunge o tara cu foarte mult mai bogata

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Nu si nu argumentez laughing