| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Va place ca fata sa aiba fudul mare sau mic? Argumentati de celaughing

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La o fata ii sta bina sa aiba un pic din toate[inclusiv fundu], ca..sa aiba de ce prinda baietii

| MasterYoda a răspuns:

Nu cred ca vrea nimeni sa fie injunghiat cu niste oase, nu? dar nici sa inoate in grasime!

| ÐÿÅ a răspuns:

Nu sunt baiat, dar multi dintre ei nu isi arata sentimentele adevarate laughing
oricum mie una nu-mi plac baietii care ma plac datorita exteriorului.
Revenind la tine si intrebarea ta este mult mai bine sa fi slab. asta cred eu (dar nici exagerat)
Acum, serios, ai vazut pana acum baieti in Bucuresti care sa le placa fetele " cu fundul mare" laughing?

| somrik a răspuns (pentru ÐÿÅ):

Atunci nai avea nici un iubit, daca nu-ti place baieti care iti iubesc exteriorul (nu zic ca mie imi place ), si dupa cum vad pe poza intelg de ce baietilor iti place exteriorul (daca te supar iarta-ma)

| anonim_4396 explică (pentru ÐÿÅ):

Obsedatii intotdeauna zic UAU cand vad un "gabarit" mergator.
Daca te plimbi prin mall-uri e imposibil sa nu ii auzi.

| ÐÿÅ a răspuns (pentru somrik):

Mai fato laughing exista si baieti diferiti, speciali.
nu zic ca trebuie sa iti placa o fata de 162 kg (scuze daca am exagerat laughing )

| ÐÿÅ a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat laughing

| somrik a răspuns (pentru ÐÿÅ):

Haide ca nu vreau sa ma cert, dar tu ai parerea ta da eu a mea

| 1234abcd a răspuns:

Nu-s baiat dar..totusi un fund mai maricel(nu exagerat de mare)e mai apetisant adica tine de acele foarme feminine care se vad atat de frumos atunci cand mergi siti unduiesti corpul

fetele mult prea slabe sunt exact ca niste scanduri... ce poti vedea atractiv la o scandura?laughing)

| ImOnMyOwnWay a răspuns (pentru 1234abcd):

Eu sunt slaba si prietenului meu ii place de mine laughing frustrat-o

| esco a răspuns:

Parerea mea e ca fundul nu e prea important, degeaba tipa are fundul mare daca picioarele sunt mai groase decat ale unui barbat. Daca picioarele sunt subtiri si fundul este bombat, e ok, e varianta preferata as putea spune.Nu toti baietii pun accentul pe fund(eu sunt exemplul viu), deci daca ai fundul prea mic sau prea mare nu cred ca ar trebui sa te simti complexata.
Dar totusi de ce intrebi asta?

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Da... ca sa ai de ce sa prinzii, acum serioslaughing si la prostiuare e folositorlaughing

| gabitu12 a răspuns:

-importanta e personalitatea, dar la o prima vedere aspectul conteaza
-dintre toti baietii pe care ii cunosc, tuturor le plac cu fundu mai maricel blushing

| Iwan a răspuns (pentru gabitu12):

Adevarul! - Insfarsit Adevarul =]]]]]]]]]]]] Partea cu personaliate;-''

| gabitu12 a răspuns (pentru Iwan):

...big grin

| gabitu12 a răspuns:

Nu pot argumenta, e instinctiv
-clar arata mai bine