| bbnnmm a întrebat:

Hey. Am o întrebare pentru fete: voi cu ce vă epilați acolo jos?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca sunt barbat imi permit sa-ti sau si eu o idee. In viata mea am cunoscut multe femei iar unele dintre ele foloseau crema epilatoare. "Crema depilatoare Veet actioneaza aproape de radacina chiar si in cazul firului de par foarte scurt, lasandu-va pielea catifelata timp de pana la o saptamana. Formula pentru piele sensibila este imbogatita cu Aloe Vera si vitamina E, ingrediente recunoscute pentru proprietatile de calmare a pielii. Pielea nu va fi doar catifelata ci si hidratata, iar parul va creste mai fin. O alta idee ar fi sa-ti tunzi parul de la "pasarica" foarte scurt cu o forfecuta iar pe margini freza o poti retusa cu un Bic pentru a-i da o forma placuta vederii. Succes.

| sofisis a răspuns:

Ceara sau lama. Depinde de ocazie happy

| RoyDupuis a răspuns:

Buna! Cu ceara evident!

| AutumnDay a răspuns:

Cu ceara! E cea mai buna. Indicat e sa mergi la salon, fara rusine, ca vede destule happy Doare putin primele dati, dar suportabil. In 7 minute ai terminat cu tot si stii ca o luna nu mai ai treaba.
Cu lama creste des, aspru si eu una fac bubite cand imi creste dupa lama.
Recomand ceara!

| Irina3pouzeltov a răspuns:

Mamaligaaaaa!

| Tartarugatataris a răspuns:

Pe picioare?
Depinde de anotimp...stii ce zic