| ZIMMER a întrebat:

Hey!
Am o intrebare..Veti spune doar parerile voastre.
Deci go!
Am o prietena, Carina.Ea are 11 ani, insa se comporta ca o cu#va.Adica? Adica ea se intilneste cu baieti, ii lasa sa o loveasca la fund, facandu-se ca nu-i place.
Eu, Alexa.Am 12 ani, ma place un baiat de 14 ani la nebunie, parintii ma sfatuiesc sa fim prieteni (mai mult decat prieteni). El e un baiat de treaba.Chiar a venit la parintii mei sa vorbeasca cu ei.Il plac.Dar avem un perete scarbos intre ei:Carina.
Chiar nu ma lasa sa fim impreuna,se tine de mine, el incearca sa se apropie de mine ea il alunga.

Va rog, spuneti-mi niste fraze care ar putea sa strice "peretele scarbos". Constatand, ca el mai este si prietenul meu.
Astept!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu ce esti tu mai breaza ca prietena ta Carina?
"Mai mult decat prieteni" la 12 ani?
Da-mi voie sa ma indoiesc ca parintii te sfatuiesc sa fii mai mult decat o prietena cu un baiat, cand ai doar 12 ani.
Ca mama, nu pot sa cred ca poti avea niste parinti cretini care sa-ti te impinga la 12 ani sa faci sex cu baietii.
Bravo! Tocmai ne-ai aratat ca nu esti mai rasarita ca prietena ta Carina. Oare cum te-ar numii ea, daca ar afla ce esti tu?

| sierra1 a răspuns:

Cu cumva ar trebui să te uiți in orar ce ore ai mâine - poate ai de făcut teme sau ceva de genul ăsta?

| Necunoscut112 a răspuns:

Cum se comporta o curva? Ştii tu ce este o curvă, domnisoara? Cine te-a învăţat să vorbeşti urat si sa barfesti ca o javră?

| gheorghe699 a răspuns:

Fetito,lasa prostiile, concentreazate pe scoala, pe teme, este prea devreme, pentru prietenii.

| LillyBlack a răspuns:

Incearca sa te indepartezi de ea. Daca ea stie ca tie iti place de acest baiat si ea incearca sa-l indeparteze de tine asta inseamna ca nu iti este o prietena adevarata.