| anonim_4396 a întrebat:

Hey.am o problema, ieri am facut se neprotejat, dar decat putin(vreun minut)si iubitul meu scotea penisul mereu sa se asigure ca e ok, nu a curs nici lichid nici sperma(sunt sigura). Dar astazi am facut din nou, tot asa vreun minut, si cred ca a curs putin lichid.As putea ramane insarcinata?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da. ieri a fost numai lichid preejaculator, azi si sperma.

| cristiiiiiii a răspuns:

Sex 1 minutrolling on the floor aveti timp stabilit 60 de secunde/24 ore hai k sunteti penali uniirolling on the floor nu cred ca ai mai mult de 14 ani bafta

| Groparu a răspuns:

Tot ce se poate dar ca sa fi mai sigura fa-ti un test de sarcina la 3 saptamani dupa contactul sexual.

| Creiot a răspuns:

Exista si posibilitate sa ramai insarcinata... acum depinde cat lichid a curs si la ce adancime. Cel mai sigur ar fi sa iei "pastila de a 2-a zi" acum si pe viitor sa-l pui pe prieten sa-si puna prezervativ, mai ales daca e Speedy Gonzales laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca a "curs" da sunt sanse