| Madalina_7770 a întrebat:

Hey. am si eu o problema oarecum, am o prietena care e cu un baiat care imi e vecin, el a devenit obsedat de ea si cand se despart el e suparat, plange si ea ultima sansa i-a dat-o din mila si vrea sa scapa cumva de el da nu stie cum... vreau si eu urgent niste idei va rog praying :X

1 răspuns:
| nesteavlad a răspuns:

Sti cum faci [ ii zici lu a; la ca aia sa ] 1. s-a mutat in alta tara sau 2. ii zici ca s-a combinat cu altu si nu vrea sa mai auda da el. Am si eu un coleg care s-a combinat cu o colega si colega aia s-a despartit de el si el facea tot la fel, pana cand fata aia s-a saturat si s-a combinat cu in baita mai bataus si colegul meu tot se dadea la ea si ea i-a zis aluia si ia tras o bata si a lasat-o in pace! laughing da bateie nu gluma