| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Aseara am mers la o sala de petreceri din satul nostru (eram doar noi copii de 16-17ani deoarece patronul era tatul unui copil din grupa noastra si ne.a lasat doar pe noi aseara acolo).
Am mers si am jucat hora si baiatul de care imi place s-a pus langa mine si ma tot invartea, dupa am dansat cu un prieten,, pas in 2", dupa am jucat din nou hora si el s-a asezat in fata mea si se uita la mine cu o privire mai insistenta.....eu nu eram in apele mele si am jucat doar 3 dansuri...el(baiatul de care imi place) m.a chemat sa merg acolo sa dansez cu prietenii lui, eu i.am zis ca nu merg, nu am mers pentru ca era o manea si nu dansez pe manele si era si baiatul de care imi place acolo si mi.a fost rusine.
Pana atunci era totul bine intre noi si de cand nu am mers sa dansez nici nu m.a mai bagat in seama, nici nu mi.o mai zambit, mo evitat pur si simplu cu privire....si cand am mers sper casa nici 2 vorbe nu a zis catre mine, nici macar,, Noapte buna"....azi o sa mergem din nou acolo, nu vreau sa fie suparat pe mine fix baiatul de care imi place
Ce sa fac ca sa fim din nou mai apropiati?
Si, oare ma place?
Rog seriozitate!
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| CristinaAnnabella a răspuns:

Cu siguranta te simpatizează, a facut asta din orgoliu, când vă vedeti spune-i ca nu ai vrut sa dansezi pentru ca nu iti plac manelele. Si daca tot iti place de el, cheamă-l sa dansati împreună o horă si după propune-i sa iasă afara undeva sa fiti doar voi doi, si in funcție de ce se va intampla acolo o sa iti dai seama daca chiar te place sau nu.Multa baftă.

2 răspunsuri:
| Jo17 a răspuns:

Buna. Cred ca s-a suparat pentru ca ai refuzat dansul. Azi invita-l tu la dans si o sa se bucure big grin.
Ps: nu-l intreba " ma placi?" Sau chestii de genul asta.

| nutrbnume a răspuns:

Ummm esti tu dinaia proasta