| Gabriela2666 a întrebat:

Deci acum câteva luni am fost cu un băiat. El s-a despărțit de mine.am rămas prieteni buni, insa după aceea ne.am îndepărtat foarte mult.Fac dansuri populare. Si acolo el împreună cu fratele lui m.au pus sa aleg cu care sa dansez. Normal ca eu am vrut sa dansez cu băiatul acela. Dar nu am putut zice. Si am dansat cu fratele lui pana la urma, ca i.am lăsat pe ei sa aleagă.Si acum el dansează cu o fata care cred ca.l place si mie nu.mi place deloc acest Lucru. Adică pur si simplu urăsc când ii vad ca dansează amândoi. Ce inseamna asta? Ca sunt geloasa? Ca mai am sentimente pentru el? Si ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alecu_Ioana-Maria_2000 a răspuns:

Stiu cum e.
Da, esti geloasa pentru ca tu inca il iubesti pe acel baiat, chiar mult, si nu iti place cand il vezi cu alte fete in afara de tine
Incearca sa te apropii din nou de el, si asa poate o sa se intoarca sentimentele lui de iubire si o sa fiti din nou impreuna.
Bafta ♥

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca esti frustrata ca e cu cineva, nu ai ce face e ceva involuntar

| 4StarLight a răspuns:

Este clar că te simţi deranjată când îl vezi cu altcineva, dar trebuie să înţelegi că şi el s-a despărţit de tine dintr-un anumit motiv. Faptul că pare că place pe alta este strict treaba lui, într-adevăr nu pot să zic că este cel mai frumos gest din partea lui să lasă să se vadă şi mai ales faţă de tine! Încearcă să nu te mai limitezi la el și să te uiţi și după alţi băieţi, după o despărţire este greu pentru că te-ai obișnuit să mai ai grija cuiva şi simţi ca lipseşte o parte din tine dar trebuie să arăţi şi tu că poţi merge mai departe și fără el. Crezi că fraţii nu vorbesc între ei despre asta?
Intră în vorbă cu fostul tău şi vei vedea cum evoluează discuţia!

| ManTheMan8 a răspuns:

Sa il lasi in pace.

| Pulezi a răspuns:

Ma *** in dansurile tale