| isa_8499 a întrebat:

Hey, asta e o intrebare confidentiala pentru baieti. vad o groaza de fete in categoria asta care pun n intrebari despre prieten si bla bla. da sunt curioasa, voi baietii, ce parere aveti despre o relatie, adica cum va "indragostiti" voi, sau cum ajungeti la concluzia ca va place o fata, si dupa ce va ghidati ca sa actionati, si de ce sunteti atat de duri si nemilosi cand va despartiti de prietene? sunt chiar foarte curioasa

7 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Poate voi vedeti baietii ca pe niste brute nemiloase, fara suflet nu?tongue Dar v-ati gandit vreodata ca baietii sunt mai sensibili decat fetele? Modul in care noi crestem, ne face sa ne punem in garda de mici impotriva la orice ne poate face rau.Te astepti sa vezi un barbat in toata firea cum plange si neaga existenta pentru o femeie? Nu.Asta probabil ai vrea sa vezi, dar crede-ma nu este un lucru bun pentru un barbat.Nimeni nu se baga cand un barbat plange. Poate doar o femeie si nu este indicathappy In mod normal singurii in masura sunt cei din familie.dar un barbat orgolios mereu o sa fuga de sfaturile familiei la suparare.Se intampla des.

| koshmarul a răspuns:

Salut, eu unu m-am îndragostit pentru prima oara cu adevarat acum 7 luni in urma, la început vorbeam si cu alte fete, îmi era cam paralel de ea, mai târziu am început sa fiu gelos, a început sa nu-mi placa când vedeam ca alti baieti ii intrau in vizita pe net, ori ii cereau prietenia, noi suntem la 283 de km departare, ne-am vazut doar de 2 ori in 7 luni, e greu. de ce noi baietii dupa ce ne despartim suntem mai reci, mai schimbati, pentru ca nu ne place sa fim învinsi sau dezamagiti, asta e mess-ul meu mai vorbim acolo daca vrei. p_pekea@yahoo.it

| Acaikus a răspuns:

Pai unii sunt duri deoarece au motivele lor d ex prietena sa actuala i-a dat papucii apoi o vede cu rivalul sau normal ca se supara omu si chesti din astea dar cum ne indragostim nu e prea mult d spus cand ne place o fata in cele mai multe cazuri eu spunem dar sunt unii baieti (printre care si eu) care incearca sa ia o relatie mai p ocolite adica nu-i spune fetei direct ca o place o ia mai usorwinking sper ca team lamurit funda?big grin

| Rockstar_9495 a răspuns:

Poi de felul mieu sunt romantic,dar de la ultima relatia am inceput sa fiu ma idur. Sincer int-o relatie cu o fata as vrea respect, incredere, intelegere si desigur iubire :X

| sweetluly a răspuns:

Buna cipi! sunt ayenhhhhsz

| luptatoru a răspuns:

...haideti sa va zic eu o mica poveste eu de cand m-am ars intr-o relatie adica prietena mea a plecat in afara si de atunci nu am mai vb nimic cu ea ma rupt la inima atunci foarte rau si de atunci nu mai ma indragostesc asa cu una cu 2 eu cred ca baieti sunt mai duri sa nu se arda in relati ca ati vazut femeia face din om ne om de la probleme de iubire ajungi si la probleme psihice sunt multe si multe de discutat dar daca vreti asa ca sa va dau orice raspuns in orice domeniu dragoste si sex uitati idul meu ass_sergiu va pot ajuta cu orice

| YaKoyuKuTava a răspuns:

Pai un baiat se uita la tine, se uita la cocosel, se uita iar la tine, si dupa aia iar la cocosel. daca acesta e treaz, inseamna ca te va place. chiar simplu nu?