| dulshe a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care nu au prieteni baieti ci numai fete? cunosc un tip(nu e urat dar nici frumoslaughing) care nu are niciun prieten, are numai prietene si numi pot explica asta, adica cum de sta numai cu fete?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Poi... poate ca in esenta este si el o fetita. poate ca cele mai profunde secrete ale lui ar fi:
-culoare lui preferata este roz
-cand era mic, prefera sa se joaca cu papuselele, masinutelor.
-are o telenovela favorita, pe care o vizioneaza cu regularitate.
-este barfitor, si critic
-se ingrijeste EXCESIV.
Sincera sa fiu, nu prea-mi plac genul acesta de baietii...

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Poate acel baiat se intelege mai bine cu fetele.happyMie una nu imi plac baieti care au un caracter aparte asemanator cu cel al fetelor.happy

| alexa a răspuns:

Nu k sta numai cu ele
poate ca se intelege mai bine si ntr. un grup de baieti nu se integreaza la fel de bine
faptul ca sta numai cu fete nu e un lucrul rau
doar sa nu ia obiceiurile noastrelaughing

| dulshe explică:

@cami sunt de acord cu tn

| dulshe explică:

@cami sunt de acord cu tine

| andi a răspuns:

Se intelege cu ele, nu neaparat e un afemeiat, iar faptul ca nu are prieteni, e un atuu pentru fete deoarece i se pot confesa in liniste si siguranta, stiind k secretul lor e bine pastratwinking

| Wtf9000 a răspuns:

De ce i-ar mai trebui prieteni baieti? lol...

| tukhey23 a răspuns:

Cunosc si pe cineva, care are doar prietene. si nici un prieten, deseori radeam de el.hee hee

| SimpleSergio a răspuns:

Hey...si eu am un coleg happy.care se int cu fetele din clasa laughing) e un grup. .care a fost dintotdeauna. un grup de fete. unde e si el... dar e baiat de treaba happy adica inteligent...si razi cu el happy poate ca el a gasit fetele ce fiind mai de treaba mai "calduroase" ( ma refer la atitudine)... oricum iese si la fotbal cu baietii happy deci na...nu ma exprim mai mult...intr-un timp eram si eu asa...adica ma intelegeam bine cu o fata...inca ma mai inteleg.si ea avea grupul ei de prietene...si cand ieseam cu ea...veneau si restul laughing) si na automat m-am intz bine si cu restul happy...sunt destul de sociabil cu fetele big grin dar nu sunt terapeutul lor...sau consilierul phbbbbt si mi-am dat seama ca nu e ok...sa ies cu 5-6 fete pe bulevard...sau oriunde straight face as fi vazut ca un bivolaru rolling on the floorinca ma mai inteleg foarte bine cu pers respectiva big grin in jumate de ora ies cu ea .cu bitele...sa ne simtim bine tongue o zi placuta va doresc!big grin ps: am avut unu in scoala care era travestit rolling on the floor)) si-a pus silicoane si tot tacamu straight face.umbla rujat si vopsit blond...saraq'.il compatimesc big grin

| Mihaiii a răspuns:

In ziua de azi exista si baieti educati, care pur si simplu nu gasesc alti baieti de rangul lor.Eu de exemplu, am doar prietene fete.Si prietenul meu cel mai bun este de fapt tot o prietena.De ce stau anumiti baieti doar cu fete? Pentru ca unele fete sunt educate, nu injura, nu se iau la bataie si nu au anumite interese. Eu de cand sunt mic stau doar cu fete pentru ca nu am gasit un baiat care sa fie educat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mezinul familiei sau are surori? Oricum e un tip empatic; sa poti intelege fetele, baiat fiind, e mare lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut prieteni care orice joc il jucau, erau duri bataiosi, scandalagii, certareti.numi placeau.nici cu fetele nu prea ma intelegeam bine.deci oscilam intre.acum ma inteleg mai bine cu fetele decat cu baietii. dar am si neajunsuri, cu prietenii din cauza aceasta.cu sotia mai rar fiindca cunoaste povestea.