| TąNyą a întrebat:

1. Ce părere aveţi de băieţii care incearcă să fie cu o fată care deja are prieten de mult timp? Tot am vazut astfel de intrebări „ Cum reuşesc să-i fur inima unei fete care are deja prieten ", etc... Vi se pare normal? Totuşi fata aia cănd e „atacată" la „sânge" şi o ameţeşte acel băiat devine confuză şi poate se desparte de prietenul ei pe care-l iubeşte si au o relaţie de mult timp.

2. Ce părere aveţi invers ( fetele care fac aşa )?

3. Ce părere aveţi de răzbunare intre fete să fure prietenul fostei cele mai bune prietene?

Mie toate astea mi se par copilarii, adică persoane care incă nu s-au maturizat şi nu sunt capabili să înţeleagă.
Sunt curioasă să văd ce părere aveţi şi voi de astfel de persoane. Aţi paţit-o? Aţi încercat?

p. S - Întrebare şi pentru fete şi pentru băieţi.

Răspuns Câştigător
| AdY a răspuns:

Asa tip de oameni trebuie aruncati la gunoi. Undei stima si respectul in umea asta? Am avut asa caz si nu sunt mindru de mine. Am procedat prosteste

5 răspunsuri:
| stresu a răspuns:

Oamenii care fac asta nu inteleg absolut deloc conceptul de relatie. Daca stiam ca un om e intr-o relatie, fie si de o zi, disparea de pe radarul meu. Insa nu inteleg nici atitudinea cuiva care ar iesi dintr-o relatie de 3 ani ca a aparut unul frumusel si care ii cumpara sucul in Bamboo. Adica inseamna ca relatia avea deja probleme. Nu suport oamenii care se ghideaza dupa principiul "vreau sa ma bag intr-o relatie serioasa, dar nu stiu in a cui."
Eu personal am o atitudine care face baietii ori sa fuga mancand pamantul ori sa ma elimine din prima de pe lista de optiuni; dar chiar sa vina Fat Frumos cu palosul gros la mine ii dau de inteles frumos sau urat (na, mai patesti si PMS) ca ar fi frumos sa ma lase sa il las in pace.
Cat despre relatii din razbunare (nu am inteles aia cu fosti si prietene), asta mi se pare si mai stupid. E un fel de hai sa ne batem toti joc de toti. Orice faza urata as putea pati intr-o relatie cu omul respectiv nu mai am ce discuta. oricum, la genul de oameni cu care umblu eu, probabil ar rade de mine sa ma vada cu razbunarea in cap.
Asa ca sa stea copiii cuminti ca e mai bine!

| lays a răspuns:

E aiurea.eu am prieten de mult timp si crede-ma ca nu as renunta la el. a aparut cineva pe parcurs, un tip foarte dragut care tot a incercat, dar l-am refuzat clar.si invers e aiurea. daca unu' ar fi cu o tipa.si altu' ar incerca sa i-o fure.culmea ar fi sa si reuseasca, nu s-ar da cu capul de toti peretii?
ei nu se gandesc la asta.sau nu gandesc deloc
asta cu razbunarea mi se pare o tampenie. mi s-a intamplat si mie. aveam vreo 17 ani.umblam cu o tipa si cu gagik-su(el avea vreo 21 si ea 15)ne intelegeam perfect.eu cu el mai ieseam si singuri afara.mai des decat in 3, sau doar ei 2, dar nu era o problema.eram ca fratii si pe ea nu o deranja. dupa vreo 2 ani mi-a facut niste faze nasoale, destul de grave.si m-am gandit sa i-o platesc in vreun fel. ei se despartisera(nu din cauza mea) si am inceput sa ies cu el tot mai mult.il aduceam la prietenii comuni, si ea ne vedea.isi baga unghiile in gat. dar nu eram cu el, si nu am vrut sa i-l fur(chiar daca el vroialaughing) ci sa-i arat ca suntem prieteni foarte buni. iar la ea nici nu se uita:do tampenie!

Răspuns utilizator avertizat
| cornel a răspuns:

E o prostie sa incerci sa desparti pe cine stiind ca ei se iubesc deja. oameni fara mintehappy

| sika_7240 a răspuns:

Mda si eu am facut asta cu gagica prietenului meu da na acum a trecut ...eram beatlaughing) pfffbig grin(dar mai sunt si pers care fac lucrul acesta pentru a se razbuna deoarece la randul lor au ramas cu buza umflatahappy