| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, am o dilema care nu m-a lasat in pace toata ziua, de abia am reusit sa mananc ceva. Cum ati reactiona in aceasta situatie, sunteti cantaret de serenade si un tip va cere sa ii cantati o serenada iubitei lui la geam. Cand ajungeti la geam cu trupa voastra si incepeti sa cantati, vedeti cand deschide geamul ca tipa e de fapt iubita voastra, iar in spatele ei apare barbatul care v-a cerut sa ii cantati si se saruta cu ea in fata voastra. Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Ce dracu' să mai gestionezi?
În momentul ăla nu se poate întâmpla decât să-ți dai seama cât de mare prost ești. laughing... și ai fost.
Și dacă ideea asta te mai lasă să trăiești liniștit în continuare... asta e. laughing

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aia numai iubita mea nu e,e o zdrența ipocrita, tarfa, eu vreau sa mor cu persoana iubita, o împușc, ma împușc și eu, pana la moarte

| Violleta2022 a răspuns:

Cantaretul ala, trebuie sa fii un mare-mare prost, daca esti incapabil sa recunosca ferestra iubitei tale, inainte sa cante.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, probabil nu as reactio...

Le-as da foc.

| Sofer a răspuns:

Ma duc peste ea.

| J0B0MAT a răspuns:

Dar ce situaţie hollywoodiană.Cu siguranţă m-aş apuca să filmez şi să postez undeva, aş face milioane.Aş cânta şi o serenadă foarte şmecheră să mă lansez şi în muzică.

| Lukasssz a răspuns:

Gasesc pe alta.

| Strwberrs a răspuns:

Ii zici: bai femeie, ce drcu cauti aici? Mars acasa acu'! si daca ala inchide fereastra; incepi sa filmezi si dai tag si postezi pe Facebook")

| StefanIlAreMare a răspuns:

Ii dau cu chitara in cap