| alexandrunaj a întrebat:

Intrebare pentru fete. Daca un amic de-al vostru va invita la o intalnire cu pretextul de a va,, invata sa cantati la chitara", iesiti in oras vorbiti etc. si cand vine vorba sa va cante vedeti ca chitara acestuia este zgariata, lovita ( nu arata prea bine din cauza loviturilor). Cum ati reactiona, ati rade in sinea voastra de amicul vostru, sau ati considera ca e doar un amanunt si ca nu conteaza cum arata instrumentul la care canta.

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Ce legatura are chitara? Se schimba cumva baiatul daca isi schimba chitara?

Daca ai raspuns nu, atunci nu te mai gandi la cum arata chitara aia.
Daca ai raspuns da, atunci felicitari, esti ignoranta.

| BeardedSamurai a răspuns:

Sunt baiat, un baiat iti raspunde la fel de bine ca o fata.
Nu e intamplator ca te-a chemat, chitara acestuia asa este nu il judeca, gandeste-te ca poate este de mult ca poate nu are bani de una noua, puneti gandurile in ordine si gandeste-te asa ca ce are el si ce nu cum si de ce nu e problema ta.
Asa este cel mai bine.
Sper ca ti-am fost de folos, o zi placuta!

| Camille27 a răspuns:

Hei ^.^
Se presupune ca iti este amic, prieten...
Nu-l judeca pentru cum arata chitara la care canta. Poate nu a avut situatie financiara sa o inlocuiasca sau poate chitara aia e un lucru special pentru el si nu isi doreste alta.
In concluzie, este doar un amanunt si nu conteaza cum arata instrumentul ala... pe cand sa razi in sinea ta... nu e chiar un lucru dragut.