| booboogirl a întrebat:

Hey Baieti!happy am si eu o curiozitate cat de tare va puteti excita? cum va simtiti atunci (si carnaciorul)?

Răspuns Câştigător
| TeCautDarNuTeGasesc a răspuns:

Depinde cat de mult stiti voi sa ne faceti sa ne simtim bine! e ca si la voi,cad te exciti rau iti vine sa o iei pe pereti,simti fluturasii aia dulci in stomac si neliniste intre picioare,iar carnaciorul sta sa explodeze, simti cum ti-o iau toti hormonii la fuga prin tot corpul, parca s-ar da cu motorullaughing

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Faci cumva mancare? "Carnacior"? D'oh! Alta denumire mai stupida nici ca puteai gasi.

| FoarteLetargic a răspuns:

Lol=]]

| DragonRO a răspuns:

Nemaipomenit.de bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa termini?