| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, ce faceti in situatia asta: intalniti o fata, va faceti o relatie si va intelegeti de minune pentru ca fata se muleaza exact dupa voi in scopul sa o cereti de nevasta, ma refer ca e absolut de acord cu tot ce spuneti (desi in mintea ei nu dar se preface), practica hobby-urile voastre desi nu ii plac, va linguseste maxim prietenii ca sa fiti voi fericiti, toate astea doar ca sa o cereti de nevasta. Ce spuneti de asta? Din pacate exista in realitate. Am colegi de munca care se pregatesc de divort pentru ca fata doar s-a prefacut ca sa fie fata visurilor lor si sa o ceara de nevasta, abia dupa casatorie fata fi-a dat jos masca. Este adevarat ca femeile merg pana in panzele albe ca sa fie cerute de neveste?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Se practica varianta asta prin strainatate, dupa ce naste copilul divort sa mai primeasca o sursa de venit de la individ si ea isi traieste viata cu altii cand are chef. In RO nu stiu cum e dar strainatatea e in favoarea femeilor si barbatii au mult de pierdut, cine face nunta e terminat fie in UK / Spania / Germania.

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Femeile sunt parsive
barbatii SI MAI SI
deci toti oamenii sunt parsivi, indiferent de sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu-mi pot explica cum *** colegii aia de servici ai tai ceva, nu îmi dau seama.
Și tu, tu nu porți o masca că felul la cum te exprimi pe aici despre femei? Mă îndoiesc că îl folosești in realitate. Sau ai dubla personalitate? Mai ai și tupeul jegos sa zici că femeile se prefac? Păi tu probabil ești mai panarama decat aia mă.

Păi nu poți să dai vina pe ea, chiar daca te-a prostit bravo ei, tu ești BOU dacă ți-ai lu-at o nevasta dinasta. Tu te-ai pus în genunchi in fata ei, sau te-o obligat cumva, că dacă nu te căsătorești cu ea te împușcă? Nu cred.
Ai fost prostit și aia e, acum stai și înduri, daca ești tâmpit la cap și te arunci cu capul înainte numai pentru putina păsărică și niște vorbe.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonim_4396):

Eu nu ma insor frate sunt burlac pe viata

| AndreeaWTS a răspuns:

Așa e.
Femeile merg până în pânzele albe doar ca să fie cerute de nevastă, să poată avea și ele săracele ocazia să-i spele ghiolbanului ciorapii și chiloții, să-l hrănească ca pe un handicapat, să stea cu picioarele în sus de câte ori stăpânului i se scoală, să-l slujească cu devotament și să sărute pământul pe care calcă.
Doar că astea nu sunt FEMEILE în general.
Sunt numai o specie aparte.
Sunt doar "femeile" de care puteți avea voi parte.
De asta întrebarea ta e îndreptățită.