| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, ce femei preferati, de actiune sau de casa?

Răspuns Câştigător
| Gfdgsf_Duasd_1954 a răspuns:

De curte

12 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Un barbat gaseste o fata care sa le indeplineasca pe amandoua

| RAY a răspuns:

De casa, crezi ca mai exista asa ceva?

| Violleta2022 a răspuns:

Ambele calitati la aceeasi femeie!

| Emilian65 a răspuns:

Eu, prefer o femeie de casa, care sa ma iubeasca si sa o iubesc.

| dragodana a răspuns (pentru Emilian65):

Salut! Dream on! Asa ceva vezi doar in filmele romantice.Chiar crezi ca iubirea tine o viata? Dupa un timp te leaga altceva(casatoria, copii, sex de buna calitate). Iubirea se transforma pe parcursul relatiei.

| Violleta2022 a răspuns (pentru dragodana):

Sa o crezi tu dragodana, iubirea nu se transforma peste ani, dimpotriva, se cimenteaza, daca este dragoste adevarata.
Ceea ce vezi tu prin Romania, sunt cupluri care ajung sa se urasca peste ani din cauza nefericirilor lor, dar le este teama sa divorteze, le este rusine sau stau in virtutea intertiei impreuna, acei oameni se urasc sau devin indiferenti unul cu celalalt, de aceea vezi tu ca se transforma.
Cred ca pot sa-mi dau cu parerea mai bine ca tine, avand 30 de ani de casatorie.

| WaterDrop a răspuns:

Actiune ca`n jungla, umeda si periculoasa cu nisipuri miscatoare si miscari otravitoare la care nu te astepti si nu vei sti de unde sar pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pornache

| immaBeast a răspuns:

Femei horror.

| bogdanho a răspuns:

Chestiile astea sunt doar pentru oameni redusi mintal de la tara. o femeie trebuie (la fel ca si un barbat) trebuie sa stie sa faca de toate in viata, la ce ti-e de folos o femeie care stie sa gateasca si sa faca curat daca nu te satisface in pat, si la ce ti-e de folos o femeie care te rupe in pat, dar se descurca doar la asta.

| Gfdgsf_Duasd_1954 a răspuns:

Dinalea cu phoola si buck angel