| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati atunci cand iubita voastra va face scandal monstru dupa ce a povestit cu un prieten apropiat de ai vostri despre fosta relatie si afla ca cu fosta v-ati purtat mult mai frumos si mai romantic decat cu ea gen, ii dadeati like la poze pe Facebook, comentarii de dragoste, ii faceati suprize si cadouri, iar la actuala nu ii dati nici macar like pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| HayateRA a răspuns:

Îți bagi un băț în cur și te arunci pe geam

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pai sa-mi fie rusine! Ei de ce nu-i dau like la fel de mult cum ii dadeam fostei? happy

| Sofer a răspuns:

Niciodată sa nu povestești trecutul tău cuiva despre relații pentru ca nu face bine pe viitor în noile relații.

| Hammurabi a răspuns:

Nici chiar prietenilor foarte apropiați nu le fac confidențe despre viața mea personală. laughing
Așa că, ar fi chiar imposibil ca cineva să cunoască amănunte despre fostele mele relații.