| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati atunci cand iubita va sparge telefonul pentru ca aveti in el poze cu fosta iubita?

Răspuns Câştigător
| StefanIlAreMare a răspuns:

O sparg si eu pe ea

| darrio2007 a răspuns (pentru StefanIlAreMare):

Daca nu o fi sparta deja.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Baiat nu sunt, dar reactia fetei este exagerata, atinge marginile isteriei si depaseste orice masura.
Ceea ce inseamna ca va fi nevoita sa cumpere un telefon nou si sa-si ia adio de la relatia voastra.
Azi a spart un telefon pentru un nimic, maine o sa va sparga masina si poimaine capul, nu e de trait asa!

| darrio2007 a răspuns:

Să pună banu jos sa cumpere altul. Mai bag si ceva in plus la pret.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O părăsesc.

| Hammurabi a răspuns:

De ce aș avea poze cu fosta iubită?
Transform telefonul în "insectar" cu toate fostele în ordine cronologică? laughing

Dacă atât te duce mintea să-ți păstrezi pozele cu toate fostele în telefon, poate e logic să ai parte și de o iubită atât de sărită de pe fix care să facă așa ceva.
Nimic nu e chiar întâmplător în lumea asta.

| J0B0MAT a răspuns:

Să cumpere altul sau îl sparg și eu pe al ei.

| Goete a răspuns:

Ii spun ca oricum le am salvate pe un server online

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu: o pun sa-mi cumpere altul.

| Octavian81 a răspuns:

O pun sa imi plateasca un telefon identic cu cel spart de ea in maxim 2 zile, dupa care ma despart de ea.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Cand vede pozele cu fosta se ofera sa imi faca o felatie

| CristianPetre2002 a răspuns:

Îi spun să imi cumpere altul

| TobbyUwU a răspuns:

Pai, are dreptate bro... Dc ai avea poze cu fosta in pnm... daca ai vrut sa fii cu ea dc mai ai poze cu fosta?

| wedonttalkaboutBruno a răspuns (pentru TobbyUwU):

Poate a uitat sa le stearga? si oricum...ce cauta telefonul la ea? laughing