| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati in situatia asta dificila? Urmeaza sa aveti nunta si v-ati invitat cel mai bun prieten la nunta impreuna cu iubita lui. Ceea nu stiti voi e ca iubita lui este fosta voastra iubita. Cum reactionati in ziua nuntii cand vedeti ca la nunta apare cu fosta voastra iubita?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Doar pe el l-aș invita și pe ea nu.

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu as avea nicio reactie.

| Hammurabi a răspuns:

În nici un fel.
Fosta iubită este o "fostă", pentru că ceva a scârțâit rău și nu a funcționat.
În momentul în care s-a terminat, nu suntem decât doi oameni normali care pot măcar să se salute fără nici un fel de resentiment.
Probabil, ar fi fost mai interesant să adresezi întrebarea prietenului. laughing
(pentru el, ar fi posibil să am un sentiment empatic de milă)

| Hammurabi a răspuns:

Mișto ar fi fost ca la nuntă să apară toate fostele iubite. rolling on the floor

| Crackman a răspuns:

Mare lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vine cu fosta, eu ii alung pe amandoi fara nici o mila

| Kiran a răspuns:

Nu m-as duce daca e vorba de respectul intern (mandria de sine), daca acel prieten nu "mi-ar scoate ochii" pe viitor, probabil ca m-as duce in respect pentru el

| ViorelVaFuraDeSubPod a răspuns:

O pup si ii spun ca mi-a fost dor de ea