| Annaa_5032 a întrebat:

Hey baieti de ce va place sa va sarutati partenera pe tot corpul. ce simtiti in mom acela?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pe tot corpul? Nu exagerezi? happy

| blaxy a răspuns:

Pampers.ro big grin:d auleu mai dat gata big grinbig grin bun raspuns

| Jack a răspuns:

Da tu ce pizducalamata simnti cand un baiat te tzuca peste totbatting eyelashes smug? huh? cum suna? vai zici ca se cam aseamana intrebarile thinking interesant thinking! Cand o fata te pupa peste tot e o senzatie nu stiu cum sa-ti spun asa pe intelesu tau simnti ca si cum O FATA TE_AR PUPA PE TOT CORPU rolling eyes! Frateee rolling eyes terminati cu intrebarile astea tampite sad sau de nu mutativa pe Pampers.ro sau nu stiu ca nu-mi vine acum in minte :*! ciusshappy!

| niki a răspuns:

Alta INTREBARE, eu cred ca se gandesc ca trebuie sa faca piata!

| danypoli95 a răspuns:

Nu ne place sa le pupam pe tot corpu ca nu o pup pe talpalaughing...

| Annaa_5032 explică:

Nu chiar peste tot...dar.