| patadeculore a întrebat:

Hey! Buna! as vrea si eu sa stiu...de ce la fiecare despartire suferim si mai mult si simtim ca lumea se prabusste peste noi?

6 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Buna! suferim pentru ca punem suflet si ne doare cand ne gandim ca trebuie sa uitam tot, ca acele lucruri o sa ramana doar o amintire ...ne gandim ca nu o sa mai avem o astfel de relatie niciodata, chiar daca vor mai exista altele nu vor fi la fel, toate vor fi diferite.si este enorm de greu si doare foarte mult.stiu cum e,insa intotdeauna o sa reusim sa trecem peste,doar stii ca nu estista ''nu pot'',exista doar ''nu vreau''. daca suferi,eu iti spun ca o sa treci peste, chiar daca nu o sa ma crezi.lumea nu se termina la un baiat, baieti sunt multi. trebuie sa te gandesti ca asa a fost sa fie si odata cu trecerea timpului o sa treci si tu peste.te pup.ai grija de tine! si.fii tare! o sa treci peste!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Deoarece respectivu/a insemna "lumea ta" si nemai avandu-l/o e normal sa ne simtim asa

| biscuiteletau a răspuns:

Usor! oh go on Pentru ca ai pus suflet cand ai fost cu el si ca noi fetele suntem proaste si ii iubim cu inima sad:X

| cristi_6250 a răspuns:

Eo nu sufar cand ma despart laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ne place sa ne martirizam.

| Ipanda909 a răspuns:

De obicei toti adolescentii trec prin clipe din astea, dar dupa aia cuplul respectic ori se impaca ori devin prieteni, daca niciuna dintre aceste optiuni nu sunt bune, atunci inseamna ca el nu te-a iubit cu adevarat. Funda?:X:X:X