| GeorgianaDragus a întrebat:

Daca exista o singura mare iubire, dk suferim la orice despartire? sad

Răspuns Câştigător
| DaKsTIpOnTUtRaGeJoInTu a răspuns:

Hey pai asa e firul vietii sa suferim in app orce relatie se pune suflet... am dreaptate? dupa o anumita perioada trece! marea iubire este intotdeauna prima chiar daca e o iubire de copil sau adult prima e de neuitat atunci te aventurezi in lumea iubiri si incerci multe lucruri minunate dar mereu trebuie sa ne gandim si la posibilitatea ca aceasta iubire se va sfarsii si sa ne pragatim din timp

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca sunt ocazii in care nu ajunge acea mare iubire si lumea sufera. Chiar daca e asa pentru mine nu mai exista nici acea singura iubire.

| DEBrown a răspuns:

Pentru ca te cuplezi cu toti golanii.

| IIIx333III a răspuns:

Buna. Pentru ca exista, cum ai spus si tu, o singura MARE iubire. Dar, din pacate pentru noi, trebuie sa trecem prin niste probe ca sa ajungem la ea. Acele probe sunt alte iubiri, mai mici. Desi unii oameni nu trec aceste probe, altii da. Si sufera atunci cand ajung mai departe, cautand iubirea adevarata...asta este!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa intalnesti printul trebuie sa saruti multe broaste si pentru ca te atasezi de fiecare in parte, fara sa iti dai seama sau fara sa vrei asta

| Alina99 a răspuns:

Te inteleg.esti fata sau baiat?
daca esti fata stiu cum ee
ca baietyy te fac sa te indrag de ei.shy apoi te parasesc si eu se folosesc dwe sentimentele FETELORR
Sper ca tyam fost de folos
P. S.
baietii te parasesc RPD. dar pr adev mai rarr!
SUcces