| mini_8190 a întrebat:

Hey buna
Cand merg la bunica big grin ma mai duc sa ii cumpar cateceva si la magazinul la care ma duc eu este un baiat tare dragut nu am vorbit niciodata si de fiecare data cand il vad simt niste fluturasi in stomac, oricum nu astai problema. Cam de fiecare data cand sunt eu acolo iese din magazie si se uita la mine. As incerca sa vorbesc cu el dar de fiecare data e mama lui acolo si in ultima vreme cand iese din magazie si se opreste unde vrea el sa se opreasca mama lui il cam repede gen "du-te si du asta, du-te si mai adu nu stiu ce ca am nevoie". Nustiu ce sa fac imi place foarte mult de el. am 14 ani iar el cred ca are 16ani. please help me

Răspuns Câştigător
| Deutzzyka a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa il urmaresti unde se duce si cand il prinzi singur ar trebui sa te duci sa vorbesti cu el si ar trebui sa va intalniti pe ascuns:p asta daca parintii lui nu sunt de acordhappy. pup:pkiss. Baftatonguelove struck>:d

6 răspunsuri:
| Mozambic19 a răspuns:

Strânge din dinţi, mergi la el şi bagă-te în seamă, de câte ori ai ocazia. Intra in vorba cu el ...Incearca sa fiti prieteni. deoarece de l aprietenia la iubire e doar un mic pas
Fii misterioasa uneori baietilor le place asra

Incearca sa vorbesti cu el

Succes

| zonik93 a răspuns:

Te duci si cumperi ceva.happy
Ii zambesti frumos, il intrebi ce faci. pnm si dupa.Il intrebi ce facee diseara. Daaca zice ca nimic, spune-i sa va intalniti intr-un loc.
Sj chestia asta. nu dureaza decat 5 minute. chiar daca te simti aiurea ca i`ai dat intalnire tu si nu el happy
Parerea mea :*
Sj seara ii iei nr de tel.tongue

| alee_3151 a răspuns:

Pai ai putea sa stai cu o fata, o prietena in jurul magazinului. si sa mergi sa cumperi ceva ca sa te asiguri ca e in magazin. asteapta pana pleaca acasa. zic eu ca daca il placi mult o zi iti poti sacrifica asteptand. asteapta-l pana iese din magazin si fugi la el. intra in vorba cu el. sauuu... intreaba pe ceva prietene de ale tale pe acolo daca il stiu pe baiat si fa rost de nr lui de telefon. simplu happy fundita?

| alee_3151 a răspuns:

Pai ai putea sa stai cu o fata, o prietena in jurul magazinului. si sa mergi sa cumperi ceva ca sa te asiguri ca e in magazin. asteapta pana pleaca acasa. zic eu ca daca il placi mult o zi iti poti sacrifica asteptand. asteapta-l pana iese din magazin si fugi la el. intra in vorba cu el. sauuu... intreaba pe ceva prietene de ale tale pe acolo daca il stiu pe baiat si fa rost de nr lui de telefon. simplu happy fundita?batting eyelashes

| botosel a răspuns:

Stii ce as face eu in locul tau? ceva subil si dragut. scrie-ti numarul de telefon pe o foita mica de hartie, si cand treci pe langa el, i-l dai lui. astfel nu trebuie sa iti faci griji cu privinta la mama lui.

scucces>big grin

| Teutsyka a răspuns:

Mai bine uita-l caci oricum stati in orase diferite si chiar daca ati fi impreuna nu v-ati vedea mereu. Pe langa asta vei gasi pe cineva special mai incolo.