| madalinbb19 a întrebat:

Deci de fiecare data cand imi pun ceva in plan sa fac nu imi iese NEVER ....de fiecare data cand vorbesc cu o fata si imi fac plan nu iese nimic, de fiecare data cand vreau sa merg undeva si imi fac plan cand sa merg nu imi iese... ultima data am vorbit cu o fata 2 zile, in a 3a zi m-am gandit sa o invit in oras, cand am deschis facebookul sa ii pun aceasta intrebare exact in acel moment a postat o poza in timp ce se saruta cu unu, nu stiu, oare sa fie vorba de ghinion?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Salut, stai calm este doar ghinion, dar disperarea ta accentueaza situatia aceasta.
In primul rand trebuie sa gandesti pozitiv, adica daca asta nu vrea cu mine nu este nimic abia imi gasesc alta, sunt miliarde de femei care abia asteapta sa te cunoasca si sa tina la tine, de ce sa te opresti la una? care nici macar nu te apreciaza.
Asa ca intra pe Facebook si bagate cu toate in sama, din atatea femei este una care nu e chioara si vede ce barbat bine esti, bafta fratioare si sa ma chemi la nunta fiindca daca ai o mentalitate asa cum ti-am zis eu, o sa faci ravagii printre femei.

1 răspuns:
| madalinbb19 explică:

Mersi pentru raspuns... chiar ma ajuta incurajarile chiar daca evident nu sunt realiste happy