| michaelj a întrebat:

Hey buna TPU :*:* am si eu o intrebare. Acum cateva seri am avut un vis ciudatel. Vreau sa imi raspunda toata lumea serioasa la intrebarea asta. Nu stiu ce poate sa insemne visul asta si sunt speriat. Am visat ca eram acasa si pentru nu stiu ce motiv, mi-am taiat penisul cu cutitul si dupa aia mi l-am aruncat pe geam. Oare ce vrea sa insemne? Astept raspunsuri urgente! pupiiiiii

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Viitorul. Stai departe de cutite!
Nu, glumesc.
Pai, visele nu inseamna nimic, te asigur. De obicei ele sunt interpretari ale vietii pe care o ducem noi zilnic, ceea ce am vrea sau nu sa ni se intample, cele mai oribile temeri ale noastre ne apar in vise. Nu iti fa griji.
Numai bine! :]

5 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Bai prietene, daca erai fata mai intelegeam ca ti-e frica de vise, dar baiat.ma dezamagesti. Cum te astepti sa raspunda lumea serioasa la intrebarea asta neserioasa?

| NickiMinaj a răspuns:

Wow, tu dai sens celebrei "Dick in a box"... happy incantata.

| haiZI a răspuns:

Ca nu esti multumit de tine insuti, sau era doar un vis(cosmar), rezultat al imaginatiei bogate.pa pa

| GwenS a răspuns:

Nu cred ca inseamna ceva neaparat! insa poate ai trait ceva sau vrei sa traiesti ceva care te-a condus la acest vis.

| andreea_5415 a răspuns:

Nu intotdeauna un vis inseamnaceva stai linistit